Конспект уроку геометрії у 7 класі
Тема: Сума кутів трикутника
Мета: поглибити знання учнів про властивості трикутників, формувати уміння
застосовувати вивчені властивості при розв’язуванні задач, провести діагностику
засвоєння системи знань та умінь і її застосування для виконання практичних
завдань; розвивати пізнавальні процеси, пам’ять, уяву, увагу, активізувати
творчий потенціал, формувати навички самоконтролю і самопізнання, розвивати
наочно-образне мислення, комунікативні навички; виховувати доброзичливість,
активність, відповідальність, працьовитість, культуру математичних записів,
формувати математичну мову учнів.
Тип уроку: урок-гра
Форма роботи: колективна, групова, індивідуальна
Хід уроку
I. Організаційний момент
II. Перевірка домашнього завдання
Проходжу між рядами і перевіряю наявність
виконаної домашньої роботи і вибірково правильність виконання завдань.
III. Мотивація навчальної діяльності.
Формулювання мети й завдань уроку
А нам у цьому допоможуть сьогодні фіксики.
IV. Актуалізація опорних знань
2. На
рисунку назвіть рівні кути трикутників.
V. Засвоєння нових знань
Професор Геній Євгенович Чудаков працює
над практичною роботою. Давайте йому допоможемо.
1. На
рисунку назвіть пари внутрішніх різносторонніх кутів при прямих a і b і січних
AB і BC.
2. Що
можна сказати про кути кожної пари (див. вище), якщо a||b?
3. Знайдіть на рисунку суміжні кути з
вершиною в точці B. Чому дорівнює їх сума?
4. Порівняйте суму суміжних кутів (див.
вище) із сумою кутів трикутника.
Отже, давайте разом з Дедусом зробимо
висновок з вище сказаного:
Верта просить нас дати відповіді на
питання:
Давайте занотуємо:
VI. Фізкультхвилинка
Давайте порухаємось разом з фіксиками.
(слайд 15)
VІІ. Засвоєння нового матеріалу
Виконання усних вправ:
VIIІ. Підсумки
уроку
1)
2)
3) Якщо
4) Якщо
Вивчити теоретичний матеріал § 16
Виконати № 359, 361, 365, 367, 370
Виконати додаткове завдання: розмалювати і
ззаді намалювати чи написати 3 задачі, на наступному уроці обміняємось:
Немає коментарів:
Дописати коментар